У світі спорту

Суперники України у відборі до Євро-2020

Світоліна виграла Підсумковий турнір WTA

Перша ракетка України Еліна Світоліна виграла у фіналі Підсумкового турніру в Сінгапурі з призовим фондом $ 7 000 000. Українка у трьох сетах обіграла 6-ю ракетку світу Слоан Стівенс - 3-6, 6-2, 6-2.
Цей турнір є аналогом чемпіонату світу з тенісу і проводиться 1972 року за участю восьми кращих спортсменок року. Вже вийшовши у фінал 24-річна одеситка встановила історичне досягнення для України. Вирішальний матч став унікальним для Світоліной - до неї жодному спортсмену з нашої країни не вдавалося виграти подібний тенісний турнір.

Українець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд у плаванні на дистанції 50 м батерфляєм

Визначна подія для українського та міжнародного спорту сталася на змаганнях в Італії. Наш спортсмен проплив дистанцію з часом 22,27 сек, перевершивши попередній світовий рекорд на 0,16 сек.